25 lat doświadczenia

Zakuwarka do węży

Zakuwanie przewodów hydraulicznych

Pomysł na własny biznes

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór zakuwarek, skórowarek, przecinarek oraz inny osprzęt niezbędny do samodzielnej produkcji przewodów hydraulicznych.

 

 

1. Zakuwarki do węży

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz maszyn służących do zakuwania przewodów hydraulicznych. Posiadamy maszyny do różnej skali produkcji zaczynając od zakuwarek ręcznych, kończąc na zakuwarkach do profesjonalnej produkcji wielkoseryjnej. Zakuwarki produkowane są w Niemczech dzięki czemu możemy zagwarantować bezpośredni dostęp do serwisu i części zamiennych. 

Maszyny produkowane są według najwyższych standardów z zachowaniem światowych norm jakości co pozwala na długą i bezawaryjną pracę zakuwarek.

 

                            

 

2. Skórowarki i przecinarki

W ofercie posiadamy także urządzenia niezbędne do profesjonalnej produkcji przewodów hydraulicznych. Na wyposażeniu każdego punktu gdzie zakuwa się przewody niezbędna jest zarówno przecinarka jak i skórowarka. Wszystkie oferowane urządzenia to produkty renomowanego niemieckiego producenta spełniające najwyższe kryteria jakościowe.

 

              

 

 3. Pakiet startowy

W naszej ofercie znajduje się również szeroka gama zakuć i węży produkowanych w Polsce. Wszystkim zainteresowanym pomagamy dobrać odpowiedni zestaw komponentów niezbędnych do rozpoczęcia produkcji.  Długoletnie doświadczenie pozwala nam zaproponować odpowiednie rodzaje i ilości poszczególnych produktów tak, aby stan magazynowy był na tyle szeroki ażeby produkować różnorodne przewody hydrauliczne. Drugim ważnym aspektem w przypadku pakietu startowego jest jego wartość, którą optymalizujemy pod kątem specyfiki klienta. A więc dobieramy maksymalnie szeroki asortyment w ramach dostępnych środków finansowych.

Aby zapoznać się z informacjami na temat zakuć i węży proszę pobrać

katalog produktów

 

4. Szkolenia i wsparcie posprzedażowe

Dzielimy się naszą długoletnią wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

 Naszych partnerów wspieramy na każdym etapie:

- pomagamy zorganizować produkcję,

- prowadzimy szkolenia dla pracowników,

- zapewniamy najwyższej jakości zakucia i węże,

- wspomagamy działania marketingowe.

 Zapewniamy fachowe doradztwo, szkolenia i wsparcie. Naszym partnerom towarzyszymy na każdym etapie prowadzenia działalności.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt

Joanna Andruszkiewicz
tel.: 601 929 060
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                 

 Jeżeli interesuje Cię rozpoczęcie samodzielnej produkcji przewodów, a nie wiesz od czego zacząć przeczytaj nasz poradnik i zacznij przygodę z hydrauliką siłową już dziś.

Pobierz poradnik

 

Dołącz do ponad 50 punktów, którym pomogliśmy zacząć zakuwać przewody.

Zapraszamy do współpracy